T R O Z

Promocje w bankach

 • Home
 • Promocje w bankach

  Posiadanie rachunku osobistego jest więcej niż standardem – to praktyczny, nieformalny obowiązek, bez którego trudno się obyć w dzisiejszych świecie. Ale jak wybrać najlepsze nowe konto bankowe? Czym promocje warto brać pod uwagę? Dowiedz się już teraz i sprawdź nasz ranking ofert banków, który pomoże Ci w podjęciu trafnej decyzji!

  Tak banki kuszą nowych klientów

  Najwięksi gracze nieustannie rywalizują o pozyskanie nowych klientów. Jedną z najskuteczniejszych metod jest oferowanie atrakcyjnych promocji dla osób otwierających nowe konto bankowe. Dzięki temu klienci mogą liczyć na dodatkowe środki lub nagrody rzeczowe.

  Najpopularniejszą formą zachęty są premie pieniężne za założenie rachunku. Ich wysokość sięga niekiedy nawet kilkuset złotych. Aby otrzymać bonus, trzeba spełnić określone warunki, na przykład dokonać regularnych wpłat lub płatności kartą. Im wyższa premia, tym zwykle bardziej rygorystyczne wymagania. Te i inne aspekty uwzględnia nasz ranking najlepszych promocji bankowych.

  Kolejnym sposobem przyciągania klientów są atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak laptopy, telefony czy gadżety. Można je otrzymać bezpośrednio po otwarciu konta lub w ramach programów lojalnościowych. Banki kuszą również wyjątkowo korzystnym oprocentowaniem lokat dla nowych środków. W ten sposób zachęcają do lokowania oszczędności właśnie u nich. Najlepsze promocje na konta bankowe łączą ze sobą różne bonusy, na przykład gotówkę na start oraz podwyższone oprocentowanie. Wszystkie te parametry są uwzględnione w naszym rankingu.

  Nowi klienci mogą liczyć ponadto na darmowy okres użytkowania karty kredytowej czy rachunku. To metoda banków na zachęcenie do wypróbowania ich usług. Mają nadzieję, że klienci zostaną z nimi na dłużej.

  Jak wybrać najlepsze nowe promocje bankowe

  Aby podjąć optymalną decyzję, warto przede wszystkim sprawdzić wysokość oferowanej premii pieniężnej lub atrakcyjność innej nagrody. Im wyższa premia, tym lepiej, ale trzeba też ocenić stopień trudności spełnienia warunków. Nawet najlepsze promocje w bankach na nowe konta objęte są różnymi obwarowaniami, dlatego warto korzystać z naszego rankingu, aby uniknąć haczyków i mieć wszystko czarno na białym.

  Kluczowe jest określenie długości karencji, czyli czasu, jaki musi upłynąć od zamknięcia poprzedniego rachunku bankowego, aby dało się ponownie skorzystać z danej oferty. Im krótszy okres karencji, tym szybciej będzie można przystąpić do promocji w tym samym banku.

  Sprawdź też, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię – na przykład regularne wpływy wymaganej kwoty, określona liczba transakcji kartą lub logowania do bankowości mobilnej. Pamiętaj, że im prostsze wymagania, tym łatwiej otrzymać bonus, dlatego zanim podpiszesz umowę z bankiem, zajrzyj do naszego rankingu i upewnij się, że podejmujesz dobrą decyzję!

  Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści, jakie daje konto lub karta, objęte promocją, jak wysokie jest oprocentowanie rachunku oszczędnościowego. Jeśli nowy produkt pozostanie atrakcyjny także po zakończeniu oferty promocyjnej, będzie to najlepszy możliwy scenariusz.

  Ranking kont bankowych – co uwzględnia i jak korzystać?

  Nasze zestawienie ofert pomoże Ci w znalezieniu tej najkorzystniejszej. Przy tworzeniu rankingu bierzemy pod uwagę kilka kluczowych parametrów, m.in. to, czy nowe konto jest bezpłatne. Najlepsze promocje banków gwarantują bezwarunkowo darmowe rachunki. Kolejny ważny element to koszt karty debetowej, która powinna być wydawana za darmo lub z możliwością łatwego uniknięcia opłat za nią. Zacznij korzystać z naszego serwisu i wybierz najkorzystniejszą ofertę!